Evlilik

Balayınızı unutulmaz yapacak öneriler

Balayınızı unutulmaz yapacak öneriler

Romantizmi yaşayın

Evlendiğiniz için sevgililik haliniz bitmedi! Öncelikle hala flört ediyorsunuz, bunu unutmayın ve ilişkinizde flört dönemini asla atlamayın. İlişkileri ayakta tutan, o flörtöz heyecanını kaybetmemektir. Kaç yıl geçmiş olursa olsun, hala birbirine tutku duyan çiftlerin sırrı budur. Romantizmi bir çeşit zayıflık olarak gören erkekler ve fazla dramatize edilmiş romantizmi sürekli talep eden kadınlardan olmayın. Her şeyin kendine özgü bir dengesi vardır. Herkes kendi ilişkisinin dengesinde ve ahenginde ilişkisini yürütür. Kimisi için abartılı olan şeyler, başka bir çift için olumlu ve uyumlu olabilir. Siz kendi standardınızı fark edin.

Stresten uzaklaşın

Balayı, her şeyden uzak ve gerçekten bu yeni hayatı kutlamayı düşünen iki insanın en güzel zamanıdır. Mümkün olduğunca diğer insanlardan uzak kalın. Elinizden telefon düşmeden, sürekli mesajlaşarak gününüzü geçirmeyin.Düğün öncesinde yaşanan, olmuş ve bir şekilde atlatılmış kötü olayları, aranızdaki sorunları asla balayında çözmeye çalışmayın.  Balayı bunlar için doğru yer değildir. Siz stresten, kavgadan ve hayatın sıkıntılarından uzak kalarak, güzel zaman geçirmek için o balayına çıktınız, bunu unutmayın. Çevrenizdekilere balayında olduğunuzu söyleyin ki, sizi her akıllarına geldiğinde aramasınlar. Her iş yerindeki sorun, kız arkadaşların dedikodu yapma istekleri gibi günlük hayata dönünce zaten yaşayacağınız şeyler, zamanınızı çalar. Gittiğiniz yerde, kaldığınız otelde de balayında olduğunuzu söyleyin. Böylece size özel indirim ve sürprizlerden yararlanma şansınız olacaktır.balayionerileri15eylul-37

İnceleyin

Balayına çıkmadan önce, balayını orada geçirmiş insanların yorumlarını ve fikirlerini, gittiğiniz yerine genel olarak balayı geçirmeye uygun olup olmadığını kontroledin, iyi araştırın. Seçiminizi yaparken, rezervasyonunuzu erken yaptırmanın avantajlarını da kullanın bu arada. Ancak balayı seçeneklerini asla yalnız değerlendirmeyin. Hatta araştırmaya başlamadan önce, müstakbel eşinizin nasıl yerlere gitmek istediğini iyi anlayın. İkinizin tatil anlayışı ve bu balayından beklentisi aynı mı? Ortak bir beğeni yaratmanız önem taşıyacaktır. Örneğin siz sadece deniz, kum tatili isterken, eşiniz, gezmek ve görmek üstüne kurulu bir tatil istiyorsa, ikisini de eşit oranda yapabileceğiniz bir program ve yer seçin. Gideceğiniz yerde görmeden dönmemeniz gereken yerler listesine, mutlaka yemeniz gereken lezzetlere, yapılabilecek aktivitelere dair araştırmalarını iyi yapın.

Anılar

Bol bol resim çekin, kendinize keyifli, gülünecek anılar yaratın. Unutmayın ki balayı, çifti birbirine yakınlaştıran ve bağlayan önemli bir zaman dilimidir. İkinizin de daha önce denemediği şeyler deneyebilir, unutulmaz bir balayı geçirebilirsiniz. Siz sadece hayallerinizi masaya yatırın ve bakın bakalım, kaçını gerçekleştirebiliyorsunuz? 

Benzer Yazılar

Mutlu evlilikle ilgili 6 garantili tavsiye

HayataRehber

6 adımda hızlı düğün hazırlıkları

HayataRehber

Evlilik Ömrü Kısaltıyor!

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster