İlişkiler

Bir Erkekle Nasıl Konuşma Başlatılır?

Bir Erkekle Nasıl Konuşma Başlatılır?

Hoşlandığınız erkekle bir türlü konuşamıyor ve ona yaklaşamıyorsanız öncelikle onun ilgi alanlarını, ortak zevklerinizi öğrenebilir ve bunu bahane ederek konuşmayı başlatabilirsiniz. Küçük bir soru ya da bir kitap önerisi bile güzel bir ilişkinin temellerinin atılacağı ilk konuşmanın başlangıcı olabilir. Bu sayede hem ona ortak noktalarınız olduğunu göstermiş olur hem de güzel bir sohbetin başlangıcını yapmış olursunuz. Zamanla onun düşüncelerini önemsediğinizi ve düşüncelerinden etkilendiğinizi belli ederek daha samimi bir ortam yaratabilir ve daha sonra da onunla sohbet etmek istediğinizi belli edebilirsiniz. Hoşlandığınız erkeğe arkadaşça yaklaşmanız ve sıcak bir sohbet yapmanız ileri zamanlarda da rahatça konuşmanızın devamını getirmenizi sağlar.

Ortak noktanız çok azsa ya da hiç yoksa ortak arkadaşlarınızın bulunduğu bir ortamda bir araya gelmek için uğraşabilirsiniz. Ortak arkadaşınız yok ve ortak noktanız da yok denecek kadar azsa bir fırsat bulduğunuzda yanına oturup havadan sudan bir bahane ile sohbet ortamı yaratabilirsiniz. Sohbeti ilerlettikten sonra bu konuşmadan çok memnun kaldığınızı söyleyerek numarasını isteyebilir ve yeniden karşılaşmanızın güzel olacağını söyleyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda sakin ve soğuk kanlı davranmaya özen göstermelisiniz. Karşınızdakinin de sizin gibi sıradan bir insan olduğunu unutmamalı ve kendinizi gereksiz strese sokmaktan kaçınmalısınız. Ondan da ılımlı bir yaklaşım gördüğünüz zaman daha da rahatlayacağınızı düşünmeli ve endişeden kaçınmalısınız.

Benzer Yazılar

Ayrılıkla ilgili 5 tane bilinmeyen

HayataRehber

Aşkla ilgili 7 şaşırtıcı gerçek

HayataRehber

Herkesin sevgilisine hayatında en az 1 kez söylediği 5 pembe yalan

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster