İlişkiler

Erkek Tavlama İçin Tüyolar

Erkek Tavlama İçin Tüyolar

Son araştırmalara baktığımızda erkeklerin %70’i bayanlarda öncelikli olarak görünüşe dikkat ediyorlar. Karşısındaki bayanın temiz itinalı kıyafetleri, son derece bakımlı ayakları ve elleri, temiz hoş kokulu ipeksi saçları ve pürüzsüz güzel bir cilde sahip olmaları direk çekim alanlarına giriyor. Güler yüzlü ve ince zekayı yansıtan espriler her zaman artı puan almanıza yardımcı olur. Bu arada unutulmamalı, erkekler ne hikmet ise kendilerini bulunmaz hint kumaşı olarak görürler. Kendilerini sizin yanınızda böyle hissetmeleri onlara büyük haz verir. Anlayacağınız üzerlerinden ilgiyi eksik etmemelisiniz. Bir o kadar da kendiniz olun. Dengeyi sağlamanız gerekmekte. Olduğunuz gibi görünün, yada hani bir söz vardır; ya olduğun gibi görün, yada göründüğün gibi ol ki doğal güzellik ve sadelik her zaman kazandırır.

Mümkün olduğunca sade makyajı tercih edin. Kullandığınız parfüm veya deodorant, hatta krem, özenle seçim yapınız. Erkekler ağır kokuları sevmezler. Hatta şöyle bir tüyo size, çok hoş kokan bir losyon veya krem, o çok pahalı marka parfümlerden daha etkili olabilmektedir. Yanında mümkün olduğunca huzurlu giyebileceğiniz, rahat olabileceğiniz kıyafetleri tercih edin. Tabi ki mini etek veya hafif yırtmaçlı etek giymek sizi diğer bayanlara göre öne geçirebilir ama karşınızdaki erkeği rahatsız edecek şekilde olmamasına dikkat etmelisiniz. Telefon veya yüz yüze görüşmelerde kesinlikle ses tonunuzun sizi ele vermesine izin vermeyin. Gayet rahat olun. Son olarak; sakın fazla taviz vermeden ama çokta itelemeden bırakın o koşsun peşinizden. Unutmayın; kaçan kovalanır. 

Benzer Yazılar

Öpüşmek zararlı mıdır?

HayataRehber

Yeni Biriyle Flörtleşmenin 5 Yolu

HayataRehber

Mutlu İlişki İçin 7 Denenmiş Tavsiye

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster