İlişkiler

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri 

Biriyle tanıştınız, hoşlandınız ama onun durumu ne anlamakta güçlük mü çekiyorsunuz kızlar? İşte size hoşlanan erkek tavırlarından yardımcı olabilecek birkaç.

Sosyal  ağlardaki taa eski zamanlarda kalan, sizin bile görünce ‘böyle bir fotoğrafım mı varmış’ dediğiniz fotoğrafları likelaması en büyük göstergelerden. Sizi merak ediyor ki araştırıyor hayatınızı, arkadaşlarınız.

 Saçma sapan sakarlıklar yapmaya başlar, eli ayağına dolaşır çünkü kan basıncı yükseldi, kalbi hızlı atıyor, acil durum sinyali verildi ama karşı koymaya çalıştıkça sakarlıktan başka bir şey gelmiyor elinden.

Attığı mesajlar emojiden özellikle kalp kalp gözler ve gülen surat emojisinden geçilmiyorsa bu çocukta bir şeyler var kızlar.

Durduk yere size sahiplenir hatta biraz maçoysa göstere göstere kıskanır, karışmaya çalışır. Sen demek yerine adınızı söyler çünkü o sadece bir isim değildir onun için kalbinin ritmini değiştiren kişiye ait isim olmuştur.

Birinin size baktığını hissedersiniz ya bazen işte bu çok sık olmaya başlar, istemsizce size baka kalır ve o ansızın göz göze gelme anları içinizi ısıtır. Bir erkeğin bunu hoşlanmadığı bir kıza yapması çok zor çünkü bu istemsizce olur.

Sizin bile önemsemediğiniz detaylar onun için önemlidir, ansızın söyler ve size şaşırtır çünkü sizinle ilgili her şeyi bilmek ister. Bilmek ve kontrol etmek ister ki bu sahiplenen erkek duruşudur.

Yüzünde saçma, şapsal ve manasız gülüşler görürseniz anlayın artık bu çocuk sizden hoşlanıyor daha ne yapsın.

Benzer Yazılar

Romantik Bir Buluşma İçin Öneriler

HayataRehber

İlişkinizde aklınıza takılan 5 soru ve cevabı !

HayataRehber

Aşk hakkında 6 adet bilinmeyen bilgi

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster