Aşk & İlişkiler

Stalk’larken işinizi kolaylaştıracak 4 mükemmel yöntem !

Stalk’larken işinizi kolaylaştıracak 4 mükemmel yöntem !

1- Gizli Instagram hesaplarındaki fotoğrafları görme: Bu konuda ilk aklınıza gelen yöntem fake bir hesap olabilir ancak bunu yapmadan önce deneyebileceğiniz bazı yöntemler de bulunuyor. Eğer söz konusu kişi Facebook veya Twitter kullanıyorsa; ve Instagram’da fotoğraf paylaşırken buralarda da paylaş seçeneğini işaretliyorsa; yaşadınız! Çünkü o linke girdiğinizde hesap gizli dahi olsa; fotoğrafı ve yapılan yorumları görebilirsiniz. Ama eğer Instagram’da fotoğraf paylaşırken, Facebook veya Twitter’da da paylaş seçeneğini işaretlemiyorsa; fake bir hesap açıp kendisini takip etmekten başka şansınız yok demektir…

2- Geri bildirimler sayesinde anında bilgi edinme: Twitter ve Instagram’ın muhteşem özelliği “gönderi bildirimleri” ile, istediğiniz kişinin gönderi bildirimlerini açabilirsiniz. Bu özelliği aktif ettiğinizde, o kişinin attığı her tweet ve fotoğraf size bildirim olarak geliyor. Üstelik bunu yapabilmek için kişinin sizde ekli olması ya da takip ediyor olmanız gerekmiyor. Ya da sizin bu özelliği kullandığınız, karşı tarafa bildirilmiyor. Anlayacağınız kafalar rahat!

3- Kişinin diğer hesaplarını bulma Stalk’lamak zor: Hele ki, onun ismini sosyal medya hesaplarına girip tek tek aratmak daha da zor! Bunun yerine stalk’layacağınız kişinin kullanıcı adını ve hemen yanına ismini yazarak Google araması yapabilirsiniz. Örneğin; “TatliCocuk Selim” şeklinde bir arama yapmanız; o kişinin birçok sitedeki profilini karşınıza şıp diye çıkaracaktır. Elbette bu hamle başarısızlıkla da sonuçlanabilir. Zira o kişi her yerde aynı rumuzu kullanmıyor olabilir. Ama yüzde 80 ihtimalle aynısını kullanacağını garanti edebiliriz.

4- Stalk için bilgisayar kullanmak: Mobilde stalk yapmanın belli riskleri var. Kim bilir kaç kişi bu yüzden eski sevgilisinin eski sevgilisinin yeni sevgilisinin fotoğrafını beğenmiştir… İşte bu korkulan tabloyu yaşamamak için stalk işlemini bilgisayarda gerçekleştirebilirsiniz. Tüm sosyal medya hesaplarınıza bilgisayarınızdan giriş yapabilir, bir mouse yardımıyla da dokunmatik olayının risklerinden sıyrılabilirsiniz.

Bu 4 yöntem ile stalk seviyenizi daha da yükseğe çıkarabilirsiniz. Size stalk yaparken başarılar iyi stalk’lar!

Benzer Yazılar

Aşkta Güven

HayataRehber

Tek İhtiyacımız AŞK

HayataRehber

Aşk Hayatınızda Sorun Mu Var?

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster