Futbol Spor

Fatih Terim Galatasaray’a Mı Dönüyor

Fatih Terim Galatasaraya Mı Dönüyor

FATİH TERİM’İ GÖREVE GETİRMEK İÇİN YARIŞ
 
Yönetim bir hafta görevine son veriyor, bir hafta devam kararı alıyor. Meslektaşları aşağılıyor. Takım içindeki bazı futbolcular sevmiyor. Basın ise Fatih Terim’i göreve getirmek için yarış içinde.
 
FEDERASYON İLE TERİM ARTIK MAHKEMELİK
 
İlk bakışta anlaşılabilir gibi görünmese de bu iddiayı ortaya atanların gerekçesi var. O da şu… Federasyon ile Terim artık mahkemelik oldu. Terim, Milli Takım’daki görevine son verildiği için 3.5 milyon Euro alacağını tahsil etmek amacıyla yargı yoluna gitti.

 

GALATASARAY İLE ANLAŞIRSA…

Federasyon yönetimi ise bu parayı ödememekte kararlı. Şayet Terim, Galatasaray ile anlaşırsa mağduriyeti de giderilmiş olacağından federasyonun böyle bir parayı ödememe ihtimali doğacak.

YAKINDAN İZLİYOR

Fatih Hoca da tüm olan biteni yakından izliyor. Herkes bilir ki Terim, bir hoca işinin başındaysa onun yerine göreve gelmez. Böyle bir teklifi kabul etmez. Yoksa Galatasaray teknik direktörlüğünü kim istemez?

TERİM DE İÇTEN İÇE İSTİYORDUR AMA…

Terim de içten içe istiyordur ama etik olmayan bir davranışa da imza atmaz. Tabii Galatasaray’da bu gelişmeler yaşanırken kulisler de son derece hareketli. İddialar havada uçuşuyor.

FEDERASYON DA İSTİYOR

O iddialardan biri şu ki; federasyon da Terim’i Galatasaray’ın başında görmek istiyor! Çünkü Terim’in hem Galatasaray’dan hem de federasyondan para almayı etik görmeyeceği ve davasından vazgeçeceği fikri hakim. Bu amaçla da Terim-Galatasaray haberleri federasyon tarafından da memnuniyetle karşılanıyor.
 

Benzer Yazılar

Buz Hokeyi Nasıl Oynanır? Kuralları Nelerdir? NHL Nedir?

HayataRehber

Başakşehir’in Devler Ligi Yolunda Son Viraj Sevilla

HayataRehber

Basketbolcu Olmak İçin Yapılması Gerekenler

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster