İnternet

Game of Thrones 7 sezon 7. bölüm sezon finali ne zaman yayınlanacak? Game of Thrones yeni bölüm sızdırıldı mı?

Game of Thrones 7 sezon 7. bölüm sezon finali ne zaman yayınlanacak? Game of Thrones yeni bölüm sızdırıldı mı?

Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz milyonlarca kişi tarafından büyük bir ilgi gördü. Her hafta yeni bölümleriyle takipçilerini ekran başına kilitleyen dizinin sezon finali bölümünün ne zaman yayınlanacağı büyük bir merakla bekleniyor. Öte yandan Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm ile birlikte sezon finali yapacak olan yapımın başı hacker’lara oldukça dertte. Sezon finali bölümününde sızdırılmış olabileceği düşünülüyor. Peki, Game of Thrones 7 sezon 7. bölüm sezon finali ne zaman yayınlanacak? Game of Thrones yeni bölüm sızdırıldı mı?

Game Of Thrones 7. sezonun 7. bölüm fragmanı ardından finalin ismi de belli oldu. ‘The Dragon and the Wolf’ (Ejderha ve Kurt) isimli Game Of Thrones 7. sezon 7. bölümü 28 Ağustos Pazartesi günü yayınlanacak ancak dizinin yayın tarihinden önce sızıntı iddiaları gündeme gelmeye başladı. Daha önce 4. ve 6. bölümü beklenilen tarihten önce izleme imkanı bulan dizi takipçileri her gelişmeyi takip ediyor. Peki Game Of Thrones 7. sezon finali sızdı mı?

Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm ile birlikte sezon finali yapacak olan yapımın başı hacker’lara oldukça dertte. Yedinci sezon son üç bölümünden ikisi hacker’lar tarafından sızdırılan dizinin bu defa yedinci, yani final bölümü tehdit altında. Mr. Smith Group adlı hacker grubu, Game of Thrones 7. sezonun finali olan 7. bölümü sızdırmaya hazır olduklarını açıkladı.

HBO adına konuşan bir yetkili de “Mr. Smith Group ile iletişim halinde değiliz ve her seferinde böyle bir tehdit geldiğinde açıklama yapmak istemiyoruz. Bildiğiniz gibi HBO’nun datalarının ciddi bir kısmı çalındı. Bu datalardan her seferinde bir parça çekip, tehdit edip, medyanın ilgisini çekmeye çalışmalarından rahatsız oluyoruz. Bu bir oyun ve biz parçası olmayı istemiyoruz” dedi

Bilgisayar korsanları dizinin senaryolarını ve HBO kanalının özel mail yazışmalarını ele geçirmiş, dizinin iki bölümünü yayın gününden önce internette yayınlamıştı.

Korsanlar, 1,5 milyon terabaytlık HBO yapımlarını ve özel şirket verilerini internetten yayımlama tehdidinde bulunarak, “Sanal ortamda 6 aylık maaşlarının” yatırılmasını talep etmiş ve korsanlık işinden yılda 12 ila 15 milyon dolar kazandıklarını savunmuştu.

Filmin başrol oyuncularının telefon numaralarını ifşa eden korsanlara HBO tarafından 250 bin dolar teklif edilmişti. Ancak siber korsanlar, teklifi kabul etmek yerine sızdırmayı tercih etmişti.

Benzer Yazılar

İnternet Hakkında Muhtemelen Bilmediğiniz 6 İlginç Bilgi

HayataRehber

İnternet kullananların sayısı yüzde 61,2 arttı

HayataRehber

İnternet Bağımlılığını Belirten 8 İşaret

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster