Yuksek Lisans

GMAT Sınavına Nasıl Hazırlanırım?

GMAT Sınavına Nasıl Hazırlanırım?

GMAT sınavında başarılı olmak için bol pratik yapmak ve teorik olarak sınava iyi hazırlanmak gerekmektedir. GMAT sınavına hazırlanmanızda yardımcı olacağını düşündüğümüz, GMAT Hazırlık Kitaplarına, GMAT Deneme Sınavlarına ve GMAT Örnek Sorularına sitemizden ulaşabilirsiniz.

GMAT Hazırlık Kitapları

GMAT Sınavına hazırlanmanızda yardımcı olacak kaynakları libgen.io sitesinde “GMAT” şeklinde arama yaparak ulaşabilirsiniz.

GMAT Deneme Sınavı

GMAT Deneme sınavı programını www.mba.com sitesinden indirebilirsiniz. Ancak, programı kullanabilmek için siteye üyelik kaydınızı yaptırmanız gerekmektedir.

GMAT Programını BURADAN indirebilirsiniz.

GMAT Sınav Merkezi Videosu

Sınavlardaki başarının en önemli faktörlerinden birisi hemen hepimizin kabul edeceği gibi sınav gününde kendimizi nasıl hissediyor olduğumuzdur. Sınav öncesinde yaşanılan beklenmeyen bir durum veya sınav anında kendimizi iyi hissetmememiz doğal olarak sınavımızın sonucunu olumsuz etkileyecektir. GMAT sınavı Türk eğitim sisteminde çok alışık olmadığımız, bilgisayar karşısında gerçekleşen bir sınavdır. GMAT sınavında ayrıca değişik prosedürler ve kurallar bulunmaktadır. GMAT sınavı esnasında sürpriz yaşamamak için aşağıdaki videoyu izleminiz tavsiye edilmektedir. GMAT Sınav Merkezi videosu, adayın sınava başlamadan önce GMAT Sınav merkezinde ne gibi aşamalardan geçtiğini göstermektedir.

GMAT Sınav Merkezi Videosunu BURADAN izleyebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Doktora Denkliği Nedir?

HayataRehber

CV’de Neler Yer Alır?

HayataRehber

Dünyanın en iyi üniversitesi hangisi?

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster