Güzellik Makyaj

Göz Rengine Göre Eyeliner Renk Seçimleri

Göz Rengine Göre Eyeliner Renk Seçimleri

Kahverengi Gözler İçin 
Koyu mavi veya lacivert tonları koyu gözler için çok keskindir fakat size özgü bir makyaj istiyorsanız daha kobalt mavisi tonlarını deneyebilirsiniz.

Yeşil Gözler İçin 
Yeşil ve kırmızı iki zıt renktir. Dolayısıyla eğer kaleminiz hafif kırmızı tonlarında olursa (mürdüm eriği gibi) yüzünüze güzel bir renk uyumu ve parlaklık verir.

Gri Gözler İçin
Gri göz çok nadir olmakla birlikte çok fazla tona sahiptir, zaten bu yüzden hava koşullarına ya da giyilen kıyafetlere göre rengi değişir. Bakır rengi gözlerinizin daha mavi olmasını sağlarken, siyah kalem ise daha çok griye dönmesine sebep olur.  Karar sizin.

Ela Gözler İçin 
Ela gözler de tıpkı gri gözler de çevreye göre renk değitirir. Dolayısıyla koyu kahverengi bir kalemle gözlerinizi çevrelemek gözlerinizin ışıl ışıl parlamasına neden olacaktır.

Mavi Gözlüler İçin
Göz renginize zıt olan renkleri tercih edin. Bu yazın trendlerinden bakır rengi bunun için mükemmel seçim olabilir. Sıcak tonlar gözlerinizdeki parlamayı alır ve parıltı verir.

Benzer Yazılar

Yüzündeki Sivilce Lekelerini Kapat

HayataRehber

BURCUNUZ HANGİ SPORU YAPMANIZI SÖYLÜYOR?

HayataRehber

Gözaltı Morluklarınıza Kesin Çözüm

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster