Genel

Instagram’ın en zengin yeni üyesi: Bill Gates

Instagram’ın en zengin yeni üyesi: Bill Gates

Yakın zamanda Instagram’a katılan Apple’ın ardından Bill Gates de son zamanların en popüler sosyal ağına katıldı. Dünyaca ünlü CEO’lar arasından Amazon’un CEO’su Jeff Bezos’un da 4 hafta önce hesap açtığı Instagram, her geçen gün büyüme hızını arttırmaya devam ediyor.

Üstelik Bill Gates Instagram’a katılarak daha önce tıpkı “dünyanın en zengin insanı” ünvanında olduğu gibi Jeff Bezos’un platformdaki popülerliğini de ikinci plana atacak gibi görünüyor. Tanzania’dan paylaştığı fotoğraf ile sadece 2 günde 180 bin’in üzerinde takipçiye ulaşan thisisbillgates hesabının geleceği oldukça parlak! Zira Jeff Bezos 4 hafta önce Instagram’a katılmasına rağmen sadece 31 bin 422 takipçiye sahip.

İlk paylaşımında Bill ve Melinda Gates Vakfı’nın çalışmalarından bahseden Bill Gates’in sonraki paylaşımlarında neleri öne çıkaracağı ise bir merak konusu. Bio’sunda yer alan açıklamadan yola çıkarak paylaşımların Bill Gates’in özel ilgi alanlarını ve vakıf çalışmalarını içereceğini söyleyebiliriz.

Benzer Yazılar

TEVFİK FİKRET’İN HAYATI

HayataRehber

Çocuklara nasıl kitap okuma alışkanlığı kazandırılır

HayataRehber

Her Şey Mükemmel Olmalı!

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster