Eğitim

İrfan Eğitim Kurumları’ndan büyük müjde

İrfan Eğitim Kurumları’ndan büyük müjde

İlim Yayma Vakfı olarak Anadolu’da yaşayan TEOG sınavında %5’lik başarı dilimine girmiş tüm öğrencilere yönelik bir burs projesi gerçekleştiriyor

Proje kapsamında vakfımız bünyesindeki Anadolu ve Fen Lisesi’nde dört yıl boyunca Öğrenciler ücretsiz olarak %100 burslu eğitim görecek.

Aynı zamanda bu dört yıl içerisindeki yurt bedelleri de yine bakmış tarafından hayırseverlerin destekleriyle karşılanacak.

Liseden mevzun olan öğrenciler başarı seviyelerine göre yine baktığımız bünyesinde Zaim Üniversitesi’nde çeşitli burs imkanlarından da faydalanabilecek.

Proje başvuruları okul açılıncaya kadar devam edecek. İstanbul dışından tüm illerimizden başvuru alınacak.

Tabii ki öncelik olarak Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesi İç Anadolu bölgesindeki başarı çocuklarımıza da öncelik verilecek.

Kontenjan olarak 100 öğrenci kadar bir kapasitesi bulunmakta.

Proje kapsamında %100 burs imkanı sunulan öğrenciler 4 yıllık lise eğitimi boyunca çift yabancı dil, Robotik sistemler ve kodlama ve Kaşif Programı gibi pek çok eğitim olanağına da doğrudan erişim sağlamış olacaklar.

Proje İle alakalı bilgi veren İlim Yayma Vakfı İrfan Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ahmet Kerim NALBANT “Ülkemizin geleceğine inanıyor ve bu üzerimize düşeni yerine getirmekten mutluluk duyuyoruz. İlim Yayma Vakfı olarak 46 yıldır ülkemizin eğitim altyapısına ve insan gücüne hayırseverlerin destekleri ile yatırım yapıyoruz. Yine bu minvalde başarılarını TEOG sonuçları İle taçlandıran Anadolu’nun tüm genç beyinlerini İstanbul’un kalbinde üniversiteye hazırlayacağız. Öğrencilerimiz 4 yıl boyunca sadece akademik alanda değil sosyal alanda da pek çok kazanım imkanına kavuşmuş olacaklar.”

Benzer Yazılar

2017 Yılının Üçüncü Türkçe Yeterlik Sınavı Yapıldı

HayataRehber

Beta emisyonu (β– decay) Nedir?

HayataRehber

2017 KYK (yurt ve burs) başvurusu nasıl yapılır? Son günü ne zaman?

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster