Moda

Juıcy’nin Yeni Kreatif Direktörü Jamıe Mızrahı

Juıcy’nin Yeni Kreatif Direktörü Jamıe Mızrahı

2000’lerin başında Paris Hilton’dan Madonna’ya kadar birçok ünlünün eşofmanlarını giymesi ile yükselen Juicy Couture, yenileniyor. Katy Perry, Riley Keough, Suki Waterhouse gibi ünlü isimlerin stilistliğini yapan Jamie Mizrahi, Juicy Couture ile anlaştı. Mizrahi, geçen yıl Juicy’nin danışmanlık rolünü üstlenmişti. Bu danışmanlık markayı rekabetçi olan perakende alana başarılı bir şekilde yerleştirdi. Markanın imzasını taşıyan kadife eşofmanlar Victoria Secret modeli Behati Prinsloo ile yapılan işbirlikleri sayesinde başarılı geri dönüşler almalarını sağladı.

Mizrahi’nin katkıları artık bununla kalmayacak. Markaya daha fazla atletizm tarzını getirmeyi planlayan Mizrahi, trend ve klasik parçaları farklı bir şekilde sunacak. Yeni kreatif direktör Mizrahi ‘Juicy’yi yeniden keşfetmeye çalışmıyorum. Modern kadına yakışır çalışmalar yapacağım. Eğlenceli, giyilebilir ve şık tasarımlar ile kendilerini özel hissettirmek amacım.’ diyor.

Şahsi Instagram hesabından da ‘Çok Juicy’yim.’ diyerek takipçileriyle bu haberi paylaştı. İlk koleksiyondaki parçaların fiyatları 58 dolar ile 278 dolar arasında olacak ve karşımıza 2018 yılında çıkacak. Merakla yeni Juicy’i bekliyoruz.

Benzer Yazılar

Moda: Minimal Gelinlikler

HayataRehber

Plajın Olmazsa Olmazları: Plaj Havluları!

HayataRehber

Soket Çoraplar Artık Gün Yüzünde!

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster