İlişkiler

Kadınları delirten 5 erkek alışkanlığı

Kadınları delirten 5 erkek alışkanlığı

Yatağa çorapla girmek: Bu alışkanlık çok soğuk kış gecelerinde, her iki tarafın da çorapla uyumasının mecbur olduğu zamanlar hariç, yapılmaması gereken bir harekettir. Özellikle yeni tanıştığınız bir kadına bunu asla yapmayın beyler!

Arkadaşlar yanında: Özellikle kız arkadaşlarımızın yanında kaba, çirkin ve samimiyetsiz davranmak, sizi o an elimizden alamayacakları kadar sinirlenmemize neden olur. Çünkü biz sizi kız arkadaşlarımıza bir çeşit prens olarak anlatmışızdır ve o büyünün bozulmasını istemeyiz. Bırakın bari rüyalarımız mutlu kalsın! İki sat kibar olun. Zaten sizinle ilgimiz en fazla 15 dakika sürecek, sonrasında sizinle değil, dedikodunuzu yapmakla meşgul olacağız.

Yabancıların yanında: Başkalarının yanında bizim kusurlarımızla dalga geçmek veya başkasıyla birlik olup, toplum içinde bizi küçük düşürücü hareketlerde bulunmak, size o an çok eğlenceli gelebilir ama emin olun onu fitil fitil burnunuzdan getirmeden, bize de huzur yoktur. Yani, bir espriye gülerken iyi düşünün derim!

Çorabını salona atmak: İşten gelince bütün gün ayağınızda kalmış pis çorabınızı salonun ortasına atmaktan vazgeçin! Dünya üzerindeki tüm kadınlar buna kızıyorsa, bunun kötü bir alışkanlık olduğunu kabul etmek neden bu kadar zor sizin için? Tüm kıyafetlerini yatak odasında çıkarıp, sadece çorabı evin herhangi bir yerine atma fantezisi de neyin nesi? Çamaşır sepetinin yerini öğrenin!

Trafikte kavga: Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar için, trafik günün her saati sıkıntıdır ve mutlaka karşınıza sizi kızdıracak birileri çıkar. Ancak bunlar bir tane değil ki! Her gün trafiğe çıkan bir adam, her gün en az 2-3 tane böyle sorunla karşılaşıyor demektir. Neden hemen el frenini çekip inmeye yelteniyorsunuz. Bırakın,  yol verin geçsin. Adam olsa zaten öyle davranmaz, bırakın dönün yolunuza. Bizi de germeyin! Erkeklik efendiliktir, dayılık değil!

Benzer Yazılar

Kadınların erkeklerde görmek istediği 4 özellik

HayataRehber

Mutlu ve huzurlu olmanın 7 yolu

HayataRehber

Aşk hakkında çoğu insanın bilmediği 6 bilgi

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster