İlişkiler

Karşı Cinsi Etkilemenin 9 Kanıtlanmış Yolu

Karşı Cinsi Etkilemenin 9 Kanıtlanmış Yolu

Hoşlandığınız kişiyle lunaparka gidin! Evet evet hem de rollercoaster gibi adrenalin seviyesini en üst seviyeye çıkartan oyuncakları tercih edin. 1000 kişiyle yapılan deneyler kanıtlıyor ki bu tarz tehlikeli oyuncaklarda salgılanan hormonlar kişinin ilgi duyduğu insanı daha çekici bulmasını sağlıyor. Yalnız bu taktik sadece yeni tanışmış ya da birlikte olmayan çiftler için geçerli.

Bol bol sebze meyve yiyin. Sebze ve meyvelerin içerdiği vitaminler cildinizin çok daha sağlıklı görünmesini ve parlamasını sağlar. Bilimsel deneyler her gün bir tabak sebze meyve yiyen insanların ciltlerinin çok daha iyi göründüğünü ve hatta geç yaşlandığını kanıtlıyor.

Dişlerinizi beyaz tutun. Gülümsemek karşı cinsi etkilemede bir numaralı silahınız. Yani beyaz dişler bizler için tavus kuşunun kuyruğu gibi. Dişlerinizi düzenli fırçalayın, gerekirse dişçinizi ziyaret edin.

Bunu yazmak biraz acı verici ancak hanımlar sadece biraz eğlence yada flört peşindeyseniz “aptalı oynayın”. Son zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre erkekler olgunlaşmamış görünen ve hafif salak kadınları daha eğlenceli buluyor.

Hanımlar, gülümseyin! Mutluluk erkekleri en fazla etkileyen duygusal gösterge.

Beyler biraz cool olun. Uzaklara dalın, düşünceli bakın çünkü kadınlar mutluluğu erkeklerde çekici bulmuyor! Yıllardır cevabını bulamadığınız “kadınlar neden kötü çocuklardan hoşlanır” sorusunun cevabı işte tam burada gizli. Mutlu görünmedikleri için!

Kadınlar sakallı erkekleri daha az çekici buluyor o yüzden hemen o sakallardan kurtulun!

Derin bir nefes alın ve rahatlayın. Son araştırmalar gösteriyor ki kadınlar her anı stresle dolu erkeklerden hoşlanmıyor. Bu erkeklerin zorluklarla nasıl başa çıkabildiğinin en önemli göstergesi. Rahat olun!

Zor adamı oynayın. Kadınlar kendisi hakkında ne düşündüğüne emin olamadığı erkekleri daha çekici buluyor. Zaten bu kuralı siz kaçan kovalanırdan biliyorsunuz.

Benzer Yazılar

Eş seçiminde dikkat etmeniz gerekenler

HayataRehber

Aşkla ilgili bilinmeyen 7 ilginç bilgi

HayataRehber

Romantik Bir Buluşma İçin Öneriler

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster