Güzellik

Makyajınızı Saç Rengine Uygun Yapın

Makyajınızı Saç Rengine Uygun Yapın

Makyaj ancak saç ve ten renginizle uyumu yapıldığında mükemmel görünür. Sarışınlar hangi farı kullanmalı, esmerlerin ruj tonu ne olmalı? Kızıl saçlılar nasıl doğal görünümlü makyaj yapabilir? Soruların cevabı haberimizde. İşte saç rengine uygun doğal makyaj uygulamaları.

Esmerler için mükemmel makyaj
Koyu saçlı kızlar, doğal görünüşlü makyaj yapmak için siyah göz kalemi kullanabilirler. Kiraz rengi mat rujlar dudakları harika gösterecektir.

Sarışınlar için doğal görünümlü makyaj
Sarışın kadınlar, yumuşak pembe veya şeftali gibi soft tonları kullanmalıdır. Dudaklar için pembe ruj iyi bir tercih olacaktır.

Kızıl kadınlar için doğal makyaj
Kızıl saçlı kızlar, parlak mavi ve mor tonlardan kaçınmalıdır. Altın ve pastel tonları terch etmelidir. Kızıl kadınların doğal bir görünüm elde etmek için sıcak tonlarda rujlar ve aynı tonlarda allık kullanmalıdırlar.

İpucu:
Makyaj yapmanın altın kuralı, ana vurgunun dudak ya da göz olmasıdır. Doğal makyajla hem gözlerinizi hem de dudaklarınızı vurgulayabilir ve harika görünebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Kısa Zaman Da Saçınızı Şekillendirin

HayataRehber

Babet Giyen Kadınlar da Varis Tehlikesi!

HayataRehber

Gözaltı Morluklarınıza Kesin Çözüm

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster