İlişkiler

Mutlu ve huzurlu olmanın 7 yolu

Mutlu ve huzurlu olmanın 7 yolu

1- Yaşam alanınızı güzelleştirin. Evinizi pahalı eşyalarla süslemek yerine, gözünüze rahat ve güzel gözükecek şekilde döşeyin. Aynı şekilde ofisinizde de kendinizi iyi hissettirecek şeyler deneyin. Hep göz önünde olacak bir demet çiçek, masanızdaki güzel bir fotoğraf ya da okudukça kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bir not gibi. 

2- Her zaman ne olursa olsun insanları güldürmekten vazgeçmeyin. Kendi değerlerinizden vazgeçmeden ve çizginizi bozmadan elinizden geldiğince onlara yardım edin. Her ortamda anlatacağınız güzel fıkralar öğrenin.

3- Sevinçlerinizi sakın ertelemeyin. Ne olursa olsun, hangi durumda olursanız olun gülmekten vazgeçmeyin.

4- Hayatınızı devam ettireceğiniz eşinizi ya da sevgilinizi iyi seçin. Çünkü bu seçim mutluluğunuzun %80’i oluşturur. Sizi anlayan, size güvenen ve sizi olduğunuz gibi kabul eden biriyle beraber olun.

5- Her gün kısa da olsa spor yapmayı unutmayın. En azından günde 30 dakikalık yürüyüşler yapın. Kalbinizin daha güçlü olmasını sağlayacak bu yürüyüşler aynı zamanda kendinizi de daha iyi hissetmenizi sağlayacak.

6-  Her yemekten ve her güzel olaydan sonra Tanrı’ya şükretmeyi unutmayın. 

7- Arkadaşlarınızın ya da sevdiklerinizin size verdiği sırları asla kimseyle paylaşmayın. Ne olursa olsun bu güvenilirliğinizi bozmayın.

Benzer Yazılar

Aşk hakkında 6 adet bilinmeyen bilgi

HayataRehber

Kötü Bir İlişkiniz Olduğunu Anlamanın 7 Yolu

HayataRehber

Romantik Bir Buluşma İçin Öneriler

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster