Eğitim

Öğretmen istihdamı seferberliği başlıyor!

Öğretmen istihdamı seferberliği başlıyor!

Mental’in proje yürütücülüğünü yaptığı ‘Öğretmen istihdamı’ projesi kapsamında; mülakat gerçekleştirerek değerlendirilecek öğretmenlerimiz, farklı ve özgün eğitim modellerinin yer aldığı Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarında öğretmen olma fırsatı yakalayacak.

‘Öğretmen İstihdamı’ projesi ile gelişime açık, entelektüel, karakter ve değerler eğitimine önem veren, sorgulayan, araştıran ve özgüveni yüksek gençler yetiştiren eğitim kurumlarında; Eğitimin temelinde sevgi ve ilginin öneminin farkında olan, iletişim becerisi gelişmiş, analitik düşünen ve karar verebilen, gelişim odaklı ve pedagojik formasyon eğitimini tamamlamış eğitimcilerin istihdam edilmesi hedeflenmektedir.

Öğretmen İstihdamı seferberliği ile 2017-2018 Eğitim – Öğretim yılı başlamadan okullar için en uygun adayların belirlenip istihdam edilmeleri amaçlanmaktadır. Bu proje ile hem ülke ekonomisine hem de artan istihdam talebine katkı sağlanması beklenmektedir. Sosyal Sorumluluk kapsamında Şehit Aileleri ve Gazi yakınları için ek kontenjana yer verilmiştir.

Başvurular ogretmenistihdami.com sayfası üzerinden online olarak gerçekleştirilmektedir.

Benzer Yazılar

ATATÜRK’ÜN Eğitim ve Kültür Alanında Yaptığı İnkılaplar, Yeni Türk Harflerinin Kabulü

HayataRehber

Okullar ne zaman açılacak? 2017-2018 eğitim öğretim yılı çalışma takvimi belirlendi mi?

HayataRehber

2017 DGS SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? DGS PUANI NASIL HESAPLANIR?

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster