Moda

Okula Yeni Stilinle Dön!

Okula Yeni Stilinle Dön!

Okula dönüş zamanı başladı! Uzun bir yaz tatili nasıl oldu da böylesine hızlı geçti diye düşünüyor olabilirsiniz, ama yeni eğitim yılı herkese bol enerjili ve keyifli gelecek!

Okul zamanı başlarken herkes bir değişim sürecine girer. Yaz tatili bitmiştir, alışveriş zamanı başlamıştır ve bir şeylerin yeni olması isteniyordur. Yeni bir çanta, yeni kıyafetler hatta belki yeni saçlar. Eğer üniversiteye bu yıl başlayacaksanız, kıyafetler saç ve makyajla ilgili endişelenmeye şimdiden başlamış olabilirsiniz. Moda ve kozmetiğe karşı ilginin arttığı zamanlar işte tam da üniversite zamanlarıdır. Bu yazımızda sizlere okula yepyeni bir stille dönmeniz için bir kaç tüyo vereceğiz.

Okullar açılıyor diye alışveriş zamanı tüm gardrobunu yenilemeye ihtiyacın yok, öncelikle bunu kabul etmelisin. Çünkü önemli olan, kıyafetlerini nasıl kombinleyeceğindir. Yapacağın kombinler için annenden, ablandan destek alabilirsin.

Yaşını olduğundan büyük gösterme çalışmak, seni tuhaf gösterebilir. Giyim konusunda yaşıtların neler yapıyor bunları gözlemleyerek, onlardan ilham alabilirsin. Hatta yaşı sana yakın bir idol, moda konusunda sana oldukça iyi bir rehber olabilir.

Her şeyin yeni olması gerekmez! Evet yanlış okumadın. Her yeni şey güzeldir diye bir şart yok. Sana ait anıları olan parçalardan vazgeçme. Bu bir defter, tişört ya da çanta olabilir. Yeni bir eğitim yılı başlıyor diye kendini tamamen yenileyemezsin. Unutma, sen olduğun gibi güzelsin!

Eğer liseye gidiyor ve forma giyiyorsan, kendinde yine de bir şeyler değiştirmek istiyorsan, okula uygun saç modelleri keşfedebilirsin! Kendi saçını farklı şekillerde örmeyi öğrenebilirsin mesela.

Üniversiteye de başlıyor olsan, çoğu zaman kıyafetler değil, saçlar sana dert olabilir. Saçları her gün çok düzgün olan kimse yoktur herhalde. Sen de saçlarının sana dert olduğu günlerde kendini daha iyi hissetmek için birbirinden farklı saç modelleri deneyebilirsin. Bunun için bir çok videodan ve sosyal medyadan ilham alabilirsin.

Yeni bir eğitim döneminde her ne olursa olsun, bol bol öğrenmeye ve keyif almaya bakmalısın! Okula yepyeni bir stille dönmek için yapabileceğin en güzel şey, öğrenmek, uygulamak ve keşfetmek olacaktır.

Benzer Yazılar

Plajın Olmazsa Olmazları: Plaj Havluları!

HayataRehber

Volan Modası

HayataRehber

Soket Çoraplar Artık Gün Yüzünde!

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster