Güzellik

Plajda Saçlarınızın Kusursuz Görünmesi Doğal Çözümler

Plajda Saçlarınızın Kusursuz Görünmesi Doğal Çözümler

Yaz aylarında özellikle plajda saçlarımızın deniz, kum ve güneş üçlüsüne maruz kalarak yıprandığını düşünürsek, saç bakım ve şekillendirici ürünlere plaj çantamızda yer açmakta yarar var. Güneşin zararlı ışınları, deniz ve havuz saçların yapısını bozarak cansız ve sağlıksız görünmesine yol açıyor. Üstelik görüntü olarak bu yıpranma hiçbirimizin hoşuna gitmiyor. İşte bu noktada hem saçlarımızın sağlığını koruyacak saç bakım ürünlerini listeledik. Daha sağlıklı saçlar için kullanmanız gereken yağlar..

Hindistan Cevizi Yağı

Bu yağ, saçların nemlenmesine ve güçlenmesine yardımcı oluyor. Saç uçlarındaki kırılmaları iyileştirdiği gibi saç tellerinin kalınlaşmasını sağlıyor.

Avokado Yağı

Yağlı bir görünüm bırakmadan saçı besleyen ve uzun süre nemli kalmasını sağlayarak saçların kurumasını önleyen avokado yağı, özellikle kepek ve saç dökülmesine karşı birebir.

Ceviz Yağı

Cevizin içerisinde bulunan yağ asitleri saçın nemlenmesini sağlıyor ve saç kırılmalarını, yıpranmayı önlüyor.

Hint Yağı

Boya ve işlem görmüş saçların tekrar canlanması için oldukça faydalı olan hint yağı, aynı zamanda saç dökülmesi probleminin ortadan kalkmasına da yardımcı oluyor.

Jojoba Yağı

Saç kırılması ve cansızlık için birebir olan Jojoba yağı, doğal saç şekillendirici olarak da kullanılıyor.

Benzer Yazılar

Kusursuz kaşlara sahip olmanın 7 yolu

HayataRehber

Babet Giyen Kadınlar da Varis Tehlikesi!

HayataRehber

Tırnaklarınızın Sağlığınızla İlgili Bir Şeylerin Yanlış Gittiğini Gösteren 5 İşareti

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster