Moda Yaz Stili

Plajın Olmazsa Olmazları: Plaj Havluları!

Plajın Olmazsa Olmazları: Plaj Havluları!

Plajı Renklendirme Zamanı!

Alaaddin’in uçan halısını bilmeyen yoktur. Uçan halısına atlayan kahramanımız eğlence ve maceranın peşinden gider. Size sihirli bir halı vaad edemeyiz ama şahane havlularımızdan bahsedebiliriz. Plajın olmazsa olmazlarından havlular, güzelliği ile sizi uçuracak, kullanışlılığı ile keyfinize keyif katacak tasarımlarıyla Penti’de yerini aldı bile. Siz koleksiyona bakarken, biz de plaj havlularının neden “olmazsa olmaz” olduğundan bahsedelim.

Plaj havlusu deyip geçmemek lazım. Neden derseniz, iyi bir plaj havlusu kum toplamamalı. Bir normal ev havlusu, bir de plaj havlusu alın. Her iki havluyu da kuma serin. Biraz sonra kumdan kaldırdığınızda, ev havlusunun kum topladığını göreceksiniz. Plaj havlusu ise, kum toplamaz gönüllerde taht kurar.

Plaja en tarz, en sevdiğiniz ve hoş imajınızla gidip, üzerine bir de tarzınızı tamamlayan aksesuarları kullanıyorsanız sizden iyisi yok. “Havluyu serdim, üzerine yattım, sanat eseri gibiyim.” demenin keyfini sürün. Hep söylüyoruz, tarz bir bütündür.
Etkin tarzınızı tamamlayacak olan Indigo Ethnic havlu, tropikal tarzınızın olmazsa olması bu yeşil havlu, minimalist seçimlerin vazgeçilmezi siyah yuvarlak havlu burada sizi bekliyor.

Temel parçaların uyumu yadırganamaz… Plaj çantası, havlu, bikini gibi temel parçalar, sizi plajda temsil eder. Sade bir bikini kullansanız bile, uyumlu bir havlu kompozisyonu tamamlayacaktır. Hele de o havlu, plaj çantanıza sığan, hafif ve güzel tasarımlı bir parçaysa. Şu gökkuşağı havluyu görüp de beğenmeyecek insan yoktur diye düşünüyoruz.

Plaj havlusunun görsel güzelliğinden bahsettik hep. Daha önemli ve öncelikli kısma gelirsek, plaj havlunuz denizden çıktığınızda sizi sarıp sarmalayıp kurulamalı. Kurulamasının yanı sıra kendisi de çabuk kurumalı. Esasında ilk bakılması gereken özellik bu olsa da, birbirinden güzel plaj havluları başımızı döndürdüğü için o kısma takıldık işte. Siz bizim gibi yapmayın, kullanışlılığına bakmayı unutmayın 

Plajın olmazsa olmaz parçalarından birisi olan plaj havluları, tatil valizinizde çok yer kaplamayan ince ama kullanışlı bir parça olursa değmeyin keyfinize.

Tatilinizde tarzınızı tamamlayacak, sizi kurulayacak, valizde az yer kaplayacak bir havlu sihirli değil de nedir? Plajları rengarenk havlularla güzelliğe boyamaya var mısınız?
Şuradaki harika koleksiyona hala bakmadıysanız, buradan buyurun…

Benzer Yazılar

Beyonce’Nin Yeni IVY PARK Koleksiyonu

HayataRehber

Trend Alarmı: Pötikare!

HayataRehber

Juıcy’nin Yeni Kreatif Direktörü Jamıe Mızrahı

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster