Temizlik

Yatak Odası için 7 Harika Depolama Fikri

Yatak Odası için 7 Harika Depolama Fikri

Kendi Depolama Yerini Yap

Hazır depolama ünitelerini ana yatak odanızda rahatça kullanabilirsiniz. Hatta ev sahipleri de evinin yüksekliğini kullanıp bu üniteleri üst üste koyabiliyorlar. Platform yataklar da size depolama alanı sunuyorlar  burada battaniyelerinizi saklayabilirsiniz.

Başlık Depolama

Açık veya kapalı raflar yatak başlarında farklı ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Açık küp şeklinde olanlarda aksesuarlarınızı saklayabilirken kapılarda ve çekmecelerde daha önemli eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

Çekmecelerinizi Düzenli Tutun

Bunun gibi bir bölümleme ile eşyalarınızı birbirinden ayırabilir ve daha düzenli tutabilirsiniz.

Gizli Saklama Alanları

Sepetleri platform yataklar altında saklama alanı olarak kullanabilirsiniz. Hem bu şekilde istediğiniz zaman eşyalara ulaşımınızda daha kolay olacaktır. Uzun olan eşyalarınızı da rahatlıkla yatak altında saklayabilirsiniz.

Göremediğiniz Alanları Kullanın

Yatak odanızdaki yatağın altı özellikle bu iş için çok uygundur. Buraya hasırdan yapılmış bir sepet koyabilir ve eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

Giydirilmiş Duvarlar

Odanızın diğer tarafında, kademeli açık raflar duvarınızda size özel yer açacaktır. Boş bir duvara bunları monte edebilir ve kendinize güzel raflar yapabilirsiniz.

En Küçük Yeri Ele Geçirin

Pencere ve kapı yanlarındaki küçük alanlar genel olarak ihmal edilen bölgelerdir. Ama iş yatak odasına gelince buralara raflar ekleyebilir ve size ait olan anıları sergileyebilirsiniz.

 
 
 

Benzer Yazılar

Ev temizliği için 9 pratik fikir

HayataRehber

Ev temizliği için 9 pratik fikir

HayataRehber

Banyoda Hızlı Temizlik Yapmanın İpuçları

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster