Bunları Biliyor muydunuz?

Yeryüzündeki En Büyük Hilal

Dubai’de yapılacak olan Crescent Moon Tower farklı tasarımı ile oldukça ilgi çekiyor…

Transparan House aracılığıyla ThyssenKrupp Asansör Mimarlık Ödülünün 11. baskısında sunulacak .Crescent Moon Tower, Dubai’nin kusursuz inşaat zorlukları koleksiyonuna eklenecek son mücevherlerinden biri…

      Crescent Moon Tower 33 katlı bir yarım ay şeklini temsil eder. Za’abeel Park, uzak olmayan çölden Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nin bir park kuzey doğuda inşa edilmesi bekleniyor.Onay bekleyen proje iki ana önemli hedefe sahiptir. Birincisi, Dubai’nin İslam dünyasıyla olan bağlantısının altını çizmek istiyor.İkinci olarak, bu Arap emirlik, yedi Birleşik Arap Emirlikleri’nin en kalabalık tarafından ulaşılan teknolojik ve ekonomik gelişme düzeyini sergilemek kararlıdır.

Bu olağanüstü gökdelen yaklaşık beş yıl içinde tamamlanmalı ve lüks Dubai mülkleri , çocuk kütüphanesi, restoran, konferans salonu, barlar barındıracak ve yapının üst kısmında açık bir platform oluşturulacak .

 Crescent Moon Tower, hem turistler hem de yerli halk için bilimsel, eğlence amaçlı ve kültürel faaliyetler çeken çok işlevli bir bina olacak.Yarım ay, burada bulunan diğer muazzam ve korkusuz inşaat gelişmelerinde olduğu gibi kendi içinde bir cazibe merkezi haline gelmektir.

Benzer Yazılar

Duyunca şaşıracağınız 9 bilgi!

HayataRehber

Denge Bozukları Neden Olur?

HayataRehber

Armillaria Mantarı

HayataRehber

Yorum Yap

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanır. Bununla ilgili iyi olduğunuzu kabul edeceğiz, ancak isterseniz dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Kabul Et! Daha Fazlası

×
Göster
x
Göster
×
Göster